همکاری با ما

به کمک بخش همکاری با ما یا همان استخدام ، به تیم ما بپیوندید و محصولاتی بسازید که به بهبود زندگی افراد کمک می کند. در شغل خود پیشرفت کنید و آنچه در آینده است را بسازید.

آیا با نانوالیاف و کاربردهای وسیع آن آشنایی دارید؟ اگر کاربردی از نانوالیاف را می شناسید، که میتواند به بهبود زندگی روزانه مردم کمک کند و یا در حرفه ی خود به دنبال ارائه راهکارهای مبتکرانه برای زندگی بهتر هستید، فرم همکاری با ما را پر کنید، به خانواده نانو پاک ملحق شوید و به تیم کاری ما بپیوندید.

همکاری با ما چگونه است؟

هیچ کس شبیه بچه های تیم نانو پاک نیست. بنابراین ما همیشه به دنبال افرادی هستیم که بتوانند دیدگاه ها، ایده ها و تجربیات جدیدی را برای تیم ما به ارمغان آورند. اگر به دنبال شغلی هستید که برای حس کنجکاوی، اشتیاق و میل شما برای یادگیری ارزش قائل باشد، اگر به دنبال همکارانی هستید که اهل تفکر باشند و مشتاقانه به عنوان یک تیم چالش های تازه ای را در پیش بگیرند ، در این صورت شما یک نانو پاکی آینده هستید.

ما به دنبال افراد متعهد، مبتکر ، خلاق و سخت کوش هستیم. افرادی که با تکیه بر فکر و دانش خود به عنوان عضو فعالی از یک تیم فعالیت کنند. اگر در خود این ویژگی ها را سراغ دارید، لطفا رزومه خود را از طریق فرم روبرو برای ما ارسال کنید. لطفا فرم همکاری با ما ( استخدام ) را پر کنید و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم.

همکاری با نانوپاک یا استخدام در نانو پاک
  • انواع فایل های مجاز : doc, docx, pdf, حداکثر اندازه فایل: 5 MB.