هر اجتماع نیازمند وجود قوانین و مقررات مدون و مشخصی می باشد که براساس آن حدود و ثغور مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه باید تعیین گردد. این قوانین باعث می شود تا در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن حوزه تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. جوامع مجازی اعم از شبکه های اجتماعی و … نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند.

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت مجموعه نانو تار پاک را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت یا خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند. همچنین امکان خرید بدون نیاز به عضویت فراهم شده است.

تبصره ۱ کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲ کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌ طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاهای ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌ صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌ صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط ماسک نانو

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط ماسک نانو با پیک یا پست

تبصره ۱ چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، ماسک نانو حق دارد سفارش را باطل کند. 

تبصره 2 سفارشات ثبت شده از شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت 11 صبح در همان روز و سایر سفارشات در اولین روز کاری بعد از خرید ارسال خواهد شد. 

بند 3

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از ماسک نانو به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند 4

کاربر نباید در سایت اظهاراتی (Comment)  را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.