اخبار

نمایشگاه ایران هلث

نمایشگاه ایران هلث

حضور نانو پاک در بیستمین نمایشگاه ایران هلث

بیستمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث در تاریخ 1396/2/26 تا 1396/2/29 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

مجموعه نانو تار پاک تولید کننده ماسک های تنفسی و آلودگی هوا با تکنولوژی نانو الیاف در سالن خلیج فارس غرفه ستاد توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری در این نمایشگاه مجموعه نمود.

با وجود همزمانی برگزاری نمایشگاه با انتخابات ریاست جمهوری در ایران استقبال بسیار خوبی از غرفه نانو تار پاک، ماسک آلودگی هوا، ماسک آرایشگر (مختص مواد بهداشتی، آرایش و شیمیایی) و همین طور ماسک کودک به عمل آمد.

نمایشگاه ایران هلث : ماسک تنفسی

این ماسک های تنفسی فیلتردار نسل جدید ماسک فیلتر دار به شمار می‌رود.

برای اولین بار توسط مجموعه نانو تار پاک به صورت کاملا با کیفیت و تماما به بهره گیری از دانش ایرانی به بازار عرضه شده اند.

از خصوصیات این ماسک های تنفسی می توان فیلتراسیون 99% و تا ذرات 0/3 میکرون ، طول عمر چهار برابر، قابلیت فیلتراسیون باکتری‌ها تا 98.2 % و همینطور قابل استفاده بودن برای محافظت در برابر ریز گردها و ذرات آلاینده کمتر از 2.5 میکرون اشاره کرد.

ماسک آلودگی هوای نانو پاک در دو محصول با شرایط و خصوصیات کاملا برابر و قالب های مختلف برای بزرگسالان و کودکان عرضه می گردد. و ماسک آرایشگر نانو پاک برای استفاده افراد در محیط های آلوده شیمیایی از قبیل آرایشگاه ها و حتی مواد شوینده در منزل کاربرد دارد.

ماسک نانو پاک با تاییدیه های داخلی و بین المللی معتبر از جمله تاییدیه نلسون امریکا بهترین ماسک آلودگی هوا و ریز گرد در بازار داخل بوده و می تواند ضامن سلامت جامعه در شرایط بغرنج آلودگی هوای تهران، خوزستان، اراک و سایر شهر های آلوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *